top of page

HAKKIMIZDA

ECOVİS DEĞER

ECOVİS Değer, 1986 yılında Maliye Bakanlığı Eski Hesap Uzmanları öncülüğünde kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana hizmetini üstün kalitesinden taviz vermeksizin başarıyla sürdürmektedir.
 

Şirketimiz, sanayi ve hizmet sektörlerinde bulunan müşterilerine vergi hizmetleri, bağımsız denetim, hukuk, danışmanlık, eğitim ve kurumsal finansman konularında hizmet sunmaktadır.

Halen ECOVİS Değer, Alman kökenli ve İsviçre Zürih merkezli vergi, hukuk, yönetim danışmanlığı ve bağımsız denetim ağı olan ECOVIS’in Türkiye’deki temsilcisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. ECOVIS halen dünya genelinde 60’ın üzerinde ülkede 5000 ortak ve çalışanla müşterilerine yüksek kalite standartlarında hizmet veren uluslararası bir kuruluştur. ECOVIS ile yapılan iş birliği, ECOVİS Değer’in müşterilerine de yeni bir boyut katmıştır.

Firmamız Maliye Bakanlığı Eski Hesap Uzmanlarının, Akademisyenlerin, Avukatların ve konusunda uzman diğer kişilerin oluşturduğu özel bir kuruluştur. Şirket ortaklarımızın tamamı 3568 sayılı Kanun uyarınca “yeminli mali müşavirlik” ve “bağımsız denetçi” belgesini haizdir. Bunun yanı sıra Şirketimiz Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Sermaye Piyasası Kurulu, Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü, Enerji Piyasası Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından verilen denetim yetki belgelerine sahiptir. Bu yetki belgeleri sayesinde ECOVİS Değer, KGK, Bankacılık, Sermaye Piyasası, Sigortacılık ve Enerji Piyasası dallarında denetim hizmetlerini sunmaktadır.

ECOVİS Değer 40 kişiyi aşkın uzman kadrosuyla hizmetlerini sürdürmektedir. Çalışan personelimizin 9’u yeminli mali müşavirlik, yaklaşık 15’i serbest muhasebeci mali müşavirlik ve bağımsız denetçilik belgesine sahiptir. Öte yandan, ECOVİS Değer, gerektiğinde konularında başarılı uzman kişi ve kuruluşlarla da gerekli hallerde iş birliği yapmaktadır.

Yaptığımız işlerde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Çalışmalarımızda ana amaç yaptığımız işlerde müşterilerimizin değerine, değer katmaktır.

Şirketimiz insan kaynakları niteliği ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile her zaman ülkemizde ön planda bulunan firmalar arasındadır.

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız mı var?

Bizimle iletişime geçin.

bottom of page