Site haritası
  Ecovis
Hizmetlerimiz: vergi hizmetleri, bağımsız denetim, hukuk, danışmanlık ve eğitim hizmetleri
 
VERGİ HİZMETLERİ
BAĞIMSIZ DENETİM
KURUMSAL FİNANSMAN
HUKUK
DANIŞMANLIK ve
EĞİTİM HİZMETLERİ
HİZMETLER
İLETİŞİM FORMU

 

 

 

 

 
  Şirket değerlemesi
   


Bu hizmet mevzuatın gerekli kıldığı hallerde veya talep edilmesi halinde, şirketlerin gerçek değerlerinin tespiti amacıyla yapılan çalışmaları ifade etmektedir. Değerleme yaparken göz önünde bulundurulması gereken bir çok faktör bulunmaktadır. Değerleme uzmanlarından oluşan ekibimiz ihtiyaca uygun ve hızlı bir biçimde en gerçekçi değeri tahmin edecek şekilde çalışmaktadır.

  Halka arz (açılma)
   


Bu hizmet, SPK mevzuatına göre halka açılma ile ilgili hazırlıkların planlanması ve ilgili işlemlerin yapılmasını kapsamaktadır.
Şirketlerin paylarını halka arz etme şekli, farklı koşullara bağlı olarak değişebilmektedir. SPK sertifikalı uzmanlarımız halka arz ile uzun vadeli finansman ihtiyacınıza en uygun yapıyı sağlamakta ve tüm süreci yönetmektedir.

  Devir, Birleşme (Şirket evlilikleri) ve Bölünme
   


Günümüz ekonomisinin rekabetçi koşulları içerisinde nevi değişikliği, devir, birleşme ve bölünme işlemlerini uygulamak isteyen şirketlere danışmanlık verilmektedir. Söz konusu hizmet çerçevesinde, işlemler için gerekli prosedürlerin hazırlanması ve sürdürülmesi işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca bu tür hizmetler verilirken ECOVIS DEĞER’in hukuk birimi ile birlikte hareket edilmekte, müşterilerimize en sağlıklı çözüm alternatifleri sunulmaktadır

  Kurumsal Finansman konusunda bizimle görüşmek istiyorsanız lütfen formu doldurunuz.
   
ECOVIS DEĞER BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.
Anasayfa  I  Hakkımızda  I  Uluslararası Ortaklık  I  Hizmetler  I  Sektörler  I  Mevzuat  I  Sirküler  I  Makale   I   İK   I  İletişim
Web tasarım: Grapixel New Media
Copyright 2013 ©
ECOVIS DEĞER BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.
E-posta Girişi   |  Intranet Girişi Web tasarım: Grapixel New Media